Китай назвав протести у Гонконзі "тероризмом"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Гонконзі не приймають літаки.

Китай вважає довготривалі протести у Гонконзі проти екстрадиції затриманих у Китай "тероризмом". Про це повідомляє видання AFP на сторінці у соцмережі Twitter.

Крім того, в аеропорту Гонконгу у понеділок, 12 серпня, скасували всі рейси. Зазначається, що це сталося через протести. До будівлі міжнародного аеропорту прийшли кілька тисяч протестувальників.

Нагадаємо, вже 10 тижнів сотні тисяч жителів Гонконгу виходять на масові демонстрації. Їх спричинив намір влади ухвалити закон про екстрадицію правопорушників за запитом китайської влади до материкового Китаю. За даними організаторів, в акціях брали участь понад мільйон людей. Це були найбільші протести в Гонконзі, відколи ця колишня британська колонія була передана Китаю 1997 року.

15 червня глава адміністрації Гонконгу Керрі Лам оголосила, що розгляд законопроєкту про екстрадицію до КНР призупинений на невизначений термін. Однак протести не вщухли - мітингарі вимагають остаточної відмови від цього закону, відставки Керрі Лам та розслідування дій поліції під час демонстрацій.

11 серпня повідомлялося, що у Гонконгу під час антиурядових протестів продовжилися сутички поліції з мітингарями. Мітинги відбулися одразу в трьох районах Гонконгу. В одному з них протестувальники кидали у правоохоронців каміння та інші предмети.

Відео Нова хвиля антиурядових протестів триває у Гонконгу – учасників силою розганяли

Акція десятків тисяч людей починалася мирно, але, коли протестувальники рушили до урядового кварталу, градус масових настроїв почав стрімко рости. Мітингарі заблокували дороги та почали кидатися димовими шашками. Не шкодуючи сил, їх угамовували десятки загонів поліції. У хід пішли кийки та водомети.      

Нова хвиля антиурядових протестів триває у Гонконгу – учасників силою розганяли

Залиште свій коментар

Вибір редакції