Китай очищає Жовте море після вибухів на нафтопроводах

Влада Китаю впоралась з витоком нафти в Жовте море, який стався в результаті вибуху двох портових нафтопроводів.

Влада Китаю намагається ліквідувати наслідки витоку нафти в Жовтому морі, після двох вибухів і сильної пожежі на нафтопроводі в морському порту Далянь.

Площа нафтової плями зараз становить 50 кв км. З сьогоднішнього дня нафтовий порт Далянь, через який у Китай надходить значна частина імпортованої нафти, тимчасово закритий для прийому танкерів.

Як заявив представник корпорації "ПетроЧайна", введений в дію план, по якому протягом цього тижня в Даляні будуть відновлюватися трубопроводи з перекачування нафти з морських танкерів на два нафтоочищувальні заводу цієї компанії. У цей період нафтоналивні судна будуть направлятися в інші китайські порти.

Іноземні експерти оцінюють збитки від аварії на нафтопроводах в Даляні для корпорації "ПетроЧайна" у 50 млн доларів. Набагато дорожче можуть обійтися роботи з ліквідації нафтової плями в Жовтому морі. В даний час нафтою забруднені 62 км узбережжя. Боротьба з плямою нафти у відкритому морі розгорнулася на площі в 10 кв км.

Нагадаємо, що вибухи і пожежа на нафтопроводі сталися з нез'ясованих поки причин у п'ятницю під час перекачування нафти з ліберійського танкера.  Інцидент викликав занепокоєння у голови КНР і прем'єра Держради КНР, які виступили з заявами і дали інструкції з якнайшвидшої ліквідації наслідків аварії в Даляні.

Читайте також:

На місці катастрофи в Мексиканській затоці - новий витік

Нафта вперше за три місяці припинила витікати у Мексиканську затоку

Нафтопровід "Одеса-Броди" переведуть на аверсний режим за 2 роки

У дельті річки Нігер сталися потужні вибухи

ВідеоКитай очищає Жовте море після вибухів на нафтопроводах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: