Адміністрація також наказала усім ЗМІ, що працюють законно, посилити контроль за новинами, щоб запобігти появі і поширенню "підроблених" історій.
Влада Китаю почала кампанію по боротьбі з нелегальними ЗМІ та "фальшивими" журналістами.
Головна адміністрація преси Китаю оголосила, що в країні продовжують з'являтися фальшиві медіа, журналісти та новини, що "погано впливають на соціальну гармонію і стабільність".
Під нелегальними журналістами китайська влада, зокрема, має на увазі співробітників Інтернет-медіа, у яких, на думку чиновників, немає достатньої кваліфікації для роботи в ЗМІ.
Адміністрація також наказала усім ЗМІ, що працюють законно, посилити контроль за новинами, щоб запобігти появі і поширенню "підроблених" історій.
Як писала The Guardian минулого тижня, згідно з останніми правилами, журналістам також заборонили засновувати свої історії на непідтвердженій інформації, що розповсюджується в блогах. У жовтні поліція Китаю також почала затримувати людей, яких звинувачують у поширенні чуток в Інтернеті.
Влада Китаю пояснює спалахи невдоволення серед населення "чутками", які з'являлися в Інтернеті, а потім поширювалися в ЗМІ. Так, у вересні цього року сотні людей розгромили поліцейську дільницю на півдні Китаю після появи в Інтернеті чуток, що поліцейські з цієї ділянки вбили дитину.
Боротьба з нелегальними медіа стала останньою в низці заходів, які вживає китайська влада для контролю інформації, що з'являється в інтернеті та ЗМІ. У жовтні уряд Китаю також оголосив про посилювання контролю за соціальними мережами.
Читайте також:
Китай обурило висловлювання держсекретаря США про Тибет
Влада Китаю зобов'язала всіх жителів здавати відбитки пальців
Китайські комуністи шукають нову ідеологію для створення наддержави