Китай розпочав боротьбу з "фальшивими" журналістами

Адміністрація також наказала усім ЗМІ, що працюють законно, посилити контроль за новинами, щоб запобігти появі і поширенню "підроблених" історій.

Влада Китаю почала кампанію по боротьбі з нелегальними ЗМІ та "фальшивими" журналістами.

Головна адміністрація преси Китаю оголосила, що в країні продовжують з'являтися фальшиві медіа, журналісти та новини, що "погано впливають на соціальну гармонію і стабільність".

Під нелегальними журналістами китайська влада, зокрема, має на увазі співробітників Інтернет-медіа, у яких, на думку чиновників, немає достатньої кваліфікації для роботи в ЗМІ.

Адміністрація також наказала усім ЗМІ, що працюють законно, посилити контроль за новинами, щоб запобігти появі і поширенню "підроблених" історій.

Як писала The Guardian минулого тижня, згідно з останніми правилами, журналістам також заборонили засновувати свої історії на непідтвердженій інформації, що розповсюджується в блогах. У жовтні поліція Китаю також почала затримувати людей, яких звинувачують у поширенні чуток в Інтернеті.

Влада Китаю пояснює спалахи невдоволення серед населення "чутками", які з'являлися в Інтернеті, а потім поширювалися в ЗМІ. Так, у вересні цього року сотні людей розгромили поліцейську дільницю на півдні Китаю після появи в Інтернеті чуток, що поліцейські з цієї ділянки вбили дитину.

Боротьба з нелегальними медіа стала останньою в низці заходів, які вживає китайська влада для контролю інформації, що з'являється в інтернеті та ЗМІ. У жовтні уряд Китаю також оголосив про посилювання контролю за соціальними мережами.

Читайте також:

Китай обурило висловлювання держсекретаря США про Тибет

Влада Китаю зобов'язала всіх жителів здавати відбитки пальців

Китайські комуністи шукають нову ідеологію для створення наддержави

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: