Китай розробляє нову бойову ракету

Через 5 років на озброєння армії Китаю має надійти нове покоління ракет, які "будуть здатні відбити будь-яку загрозу з суші, моря, повітря і з космосу, і кібернетичну атаку".

Китай повідомив про розробку нової ракети, яка надійде на озброєння Народно-визвольної армії Китаю в найближчі п'ять років.

Китайська корпорація аерокосмічної науки і техніки, яка займається виробництвом ракетного озброєння для армії КНР, має намір "повністю завершити розробку, виробництво та постачання нового покоління ракет до 2015 року".

Як повідомляється, ця ракета "стане частиною єдиної оборонної системи, повністю покриє потреби як у захисті, так і нападі, і буде здатна відбити будь-яку загрозу з суші, моря, повітря і з космосу, а також кібернетичну атаку".

Водночас з китайських військових джерел стало відомо, що це буде звичайна ракета середнього і дальнього радіусу дії, здатна долати 4 тисячі кілометрів.

За даними джерел, за дальністю ракета перевершить нині наявні китайські ракети і таким чином зробить великий внесок в оборонні можливості країни. Розробка ракети йде за планом, вона буде готова через п'ять років.

Раніше Китай заявив, що випробування новітніх військових технологій не є проявом агресивної політики країни. Пекін запевнив, що розвиток військових технологій відповідає інтересам національної безпеки та вимогам захисту суверенітету країни і не спрямований проти когось конкретно.

Водночас США турбують військові успіхи Китаю. Як заявив глава Пентагону Роберт Гейтс, посилення військової моці КНР може "в кінцевому рахунку підірвати військовий потенціал США в Тихоокеанському регіоні".

Читайте також:

Китай випробував космічний безпілотник, здатний знищувати супутники

WikiLeaks розповів про космічну війну США з Китаєм

США нарощуватимуть військову міць, щоб протистояти успіхам Китаю

Нова китайська ракета змінила розташування сил у Тихому океані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: