Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Китай закликав не загострювати ситуацію через запуск ракети КНДР

Країна просить союзників проявляти стриманість.

Китай закликав до стриманості та до недопущення дій, що могли б призвести до зростання напруження після того, як Північна Корея запустила балістичну ракету.

"Відповідні резолюції Ради Безпеки мають чіткі правила щодо запусків балістичних ракет Північною Кореєю. Китай виступає проти відповідних запусків Північною Кореєю в порушення резолюцій Ради Безпеки", - зазначається у заяві МЗС Китаю, пише Reuters.

"Наразі ситуація на півострові складна і чутлива, і всі відповідні сторони повинні виявляти стриманість і не робити ніяких кроків до подальшого загострення регіональної напруженості", - наголошується у заяві.

Нагадаємо, вперше з моменту обрання нового президента Південної Кореї КНДР запустила ракету - запуск відбувся о 5:27 ранку за сеульським часом, вона пролетіла близько 700 кілометрів. Тип ракети поки невідомий. Президент США Дональд Трамп закликав посилити санкції проти КНДР у зв'язку з цим запуском. У Білому домі наголосили, що цього разу ракета приземлилась неподалік від російського берегу.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції