Китай запевнив, що новітня зброя потрібна йому тільки для оборони

Заява представника МЗС КНР Хун Лея стала коментарем до повідомлень про те, що китайський винищувач п'ятого покоління J-20 здійснив перший політ.

 Військовий розвиток Китаю не загрожує третім країнам і відповідає інтересам захисту національного суверенітету, заявив офіційний представник МЗС КНР Хун Лей. Ця заява стала коментарем до повідомлень про те, що китайський винищувач п'ятого покоління J-20 здійснив перший політ.

"Китай йде шляхом мирного розвитку, військова політика КНР має оборонний характер", - сказав дипломат.

За його словами, розвиток військових технологій відповідає інтересам національної безпеки та вимогам захисту суверенітету країни і не направлено проти когось конкретно.

При цьому Лей відмовився підтвердити або спростувати інформацію про політ.

Зазначимо, ЗМІ повідомляли, що випробування винищувача пройшло під час візиту до КНР глави Пентагону Роберта Гейтса.

Перші фото нового китайського винищувача п'ятого покоління в повітрі з'явилися на китайському новинному порталі 163.com з посиланнями на фотолюбителів, які розмістили їх в Інтернеті.

На знімках літак робить політ з випущеним шасі. Незважаючи на відсутність офіційних даних, за оцінкою експертів, на фото був зображений реально існуючий літак.

Міністр оборони США Роберт Гейтс підтвердив існування нового китайського винищувача в бесіді з американськими журналістами напередодні візиту до КНР.

У ЗМІ новий китайський винищувач отримав позначення J-20. Незважаючи на велику кількість циркулюючих в китайському сегменті Інтернету фотографій літака, офіційні китайські засоби масової інформації, включаючи державне телебачення, публікують інформацію про нього з посиланням на іноземні джерела. З китайського боку офіційних заяв про програму J-20 не робилося.

Нагадаємо, дорогою до Пекіну глава Пентагону Роберт Гейтс заявив, що США нарощуватимуть свій військовий потенціал у відповідь на зростаючу мілітаризацію Китаю.

Читайте також:

Нова китайська ракета змінила розташування сил у Тихому океані

Китай розпочав випробування винищувача п'ятого покоління

Китайці створили "дешевого вбивцю" МіГ-29 на основі російських двигунів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: