Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Китай заявив про відмову від ядерної гонки озброєнь

Однак він не виключає застосування військової сили для повернення Тайваню.

Китай заявив, що не застосує ядерну зброю першим в будь-яких умовах і відмовляється від участі в гонці озброєнь. Про це повідомляє Держрада КНР.

Китай відзначає, що його військова стратегія носить винятково оборонний характер і що її метою є захист власного суверенітету. У заяві йдеться, що ядерна стратегія країни спрямована на те, щоб "запобігти використанню ядерної зброї проти Китаю іншими державами".

Як зазначається, "Китай ніколи і за жодних обставин не застосує ядерну зброю першим".

Він також зобов'язується не застосовувати ядерну зброю проти неядерних країн і не проводити стосовно цих країн політику загрози застосування ядерної зброї. В документі уточнюється, що Китай, незважаючи на мирний характер проведеної політики, не виключає застосування військової сили для повернення Тайваню.

Нагадаємо, 17 липня доповідь комітету Парламентської асамблеї НАТО випадково назвала місця розташування ядерної зброї США в Європі.

Зазначається, що бомби зберігаються на шести американських і європейських базах, таких як Kleine Brogel в Бельгії, Buchel в Німеччині, Aviano і Ghedi-Torre в Італії, Volkel в Нідерландах і Incirlik в Туреччині.

ВідеоУ НАТО попередили німців про нову російську ракету середньої дальності з ядерним боєзарядом

Зона її досяжності сягає Берліна, Мюнхена та Франкфурта-на-Майні. Генсек альянсу каже, йдеться про пересувну систему. Де вона наразі базується, він не поточнив. Утім зазначив, її дуже легко приховати від систем стеження. Саме тому наполягає, аби європейці зробили усе можливе, щоб переконати Москву остаточно не розривати договір про ліквідацію ракет середньої та малої дальності.    

У НАТО попередили німців про нову російську ракету середньої дальності з ядерним боєзарядом

Залиште свій коментар

Вибір редакції