Китай звинуватив Google у розпалюванні міжнародного конфлікту

Як відомо, на початку червня 2011 Google звинуватила китайських хакерів в спробі злому сотень акаунтів американських урядовців на Google Mail.

Влада Китаю звинуватила корпорацію Google у спробі спровокувати конфлікт між Пекіном і Вашингтоном. Про це пише The Daily Telegraph з посиланням на газету "People's Daily Overseas" - програмне видання комуністичної партії, що виходить китайською мовою.

"Звинувачення Google проти Китаю повністю сфабриковані, мають під собою приховані мотиви і злісні наміри", - йдеться в тексті.

Видання також підкреслило, що "Google не слід втягуватися в міжнародні дипломатичні ігри" і "ставати інструментом для розпалювання політичних розбірок".

Як відомо, на початку червня 2011 Google звинуватила хакерів в спробі злому сотень акаунтів американських урядовців на Google Mail. За даними корпорації, атака здійснювалася з території Китаю.

Пізніше офіційний Пекін категорично спростував всі звинувачення на свою адресу.

Конфлікт між Google і владою Китаю триває вже близько двох років. Протистояння перейшло у відкриту фазу, коли китайський підрозділ Google відмовилося цензурувати пошукові запити на вимогу місцевої влади.

Незабаром після цього Google оголосила про відхід з китайського ринку, поскаржившись на тиск з боку Пекіна. Зокрема, повідомлялося, що акаунти китайських опозиціонерів і правозахисників на Google Mail зазнали серії кібератак. Також у березні 2011 року Google заявила про перебої в доступі до свого поштового сервісу з території Китаю, пояснивши це посиленням цензури в країні.

Читайте також:

Китай відкинув звинувачення Google у хакерських атаках

Google звинувачує китайських хакерів у зломі акаунтів Gmail високопосадовців США

Хакери зламали систему безпеки Google Chrome

Google звинуватив Китай у блокуванні пошти Gmail

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: