Китай звинуватив США у "торгівельному булінгу" на тлі чергового взаємного підвищення мит

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найбільші економіки світу продовжують вести торгову війну.

У понеділок, 24 вересня, набрали чинності чергові мита США проти китайських товарів на суму близько 200 мільярдів доларів, та відповідних мит з боку Китаю на суму майже 60 мільярдів.

Близько опівночі за місцевим часом у США запрацювали 10% мита на китайські пилососи та інтернет-пристрої, тоді як Китай запровадив 5% та 10% мита на скраплений природний газ та деякі типи американських літаків, передає Reuters.

У Китаї звинуватили США у "торгівельному булінгу" і тому, що це змушує інші країни підлаштовуватись під позицію Штатів через впровадження проти них нових мит. Однак у Пекіні також і запевнили, що в будь-який момент готові сісти за стіл переговорів щодо торговельних угод, якщо вони будуть базуватися на "взаємній повазі та рівності".

Крім торговельної війни, США планують розгорнути на рівні адміністрації широкий наступ на Китай, звинувативши його у ворожій діяльності проти американських компаній, викраденні інтелектуальної власності, кібератаках і втручанні у вибори.

ВідеоСполучені Штати запровадили санкції проти Китаю

Обмеження стосуватимуться одного з підрозділів Міноборони країни, причетного до купівлі російських винищувачів та ракетних систем. Китайське агентство заблокують від участі у фінансовій системі США, американцям також заборонять вести з ним бізнес.

Сполучені Штати запровадили санкції проти Китаю

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції