Китайці виловили з Сунгарі  майже 3000 діжок з хімікатами

Близько 4 тисяч діжок з хімікатами річка Сунгарі несе до Амуру, по якому проходить кордон Росії та Китаю.

Китайським рятувальним службам вдалося виловити з ріки Сунгарі 2978 змитих туди паводком діжок з небезпечними речовинами. У воді залишається близько 4 тисяч діжок, які можуть потрапити до Росії

Основні роботи розгортаються на ділянках Сунгарі в містах Юйшу, Сун'юань і повіті Фуюй. Там встановлюються численні загородження, що затримують рух діжок по річці.

Раніше влада Китаю пообіцяла, що всі діжки будуть виловлені на території Китаю. "За запевненням уряду КНР, можливі небезпечні речовини до території Російської Федерації не дійдуть", - заявив представник Далекосхідного регіонального центру МНС. Він також повідомив, що, за розрахунками фахівців, води річки Сунгарі з можливим залишковим забрудненням досягнуть території Росії 15 серпня, міста Хабаровська - 15 або 16 серпня.

Представник МНС також повідомив, напередодні що речовини, що знаходяться в діжках, при взаємодії з водою не утворюють токсичних продуктів. "Загрози для життя і здоров'я далекосхідників немає", - запевнив він.

В результаті паводку в Сунгарі виявилися змиті близько 7 тисяч бочок з хімічного заводу в місті Гірін. 4000 бочок порожні, а в решті 3 тисячах містяться приблизно по 170 кілограмів хімікатів. Річка несе їх до Амуру, по якому проходить кордон Росії та Китаю.

Читайте також:

Китай пообіцяв Росії виловити всі бочки з хімікатами

У Китаї тисячі бочок з отруйними хімікатами потрапили в річку

Жертвами вибуху на хімічному заводі в Китаї стали 12 людей

ВідеоУ Китаї тисячі бочок з отруйними хімікатами потрапили в річку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: