Китайці виловили з Сунгарі майже всі отруйні діжки

У Китаї виловили з Сунгарі 7071 діжку, наповнену легкозаймистими речовинами. У воді залишаються 67 діжок.

З річки Сунгарі (притока Амура) витягнуті майже всі діжки з хімікатами, змиті повінню із заводу в китайській провінції Гирін.

Всього в Сунгарі потрапили 7138 170-кілограмових діжок, з яких 3476 були порожніми, а решта - наповнені легкозаймистими речовинами. Увечері 1 серпня з води дістали 7071 діжку. Таким чином, у воді залишаються 67 діжок.

Операцією з порятунку Сунгарі з 28 липня займалися китайські екологи і військовослужбовці. Їм вдалося виловити діжки до того, як вони потрапили на територію провінції Хейлунцзян, яка межує з Росією.

Як повідомлялося раніше, 28 липня, небезпечні речовини потрапили в річку через повінь, викликаної сильними дощами. Вода затопила хімічний завод у Цзілінь, де і зберігалися діжки.

Генеральне консульство КНР в Хабаровську три дні тому пообіцяло російській стороні, що всі діжки з хімікатами, змиті повінню в приплив Амура - річку Сунгарі, будуть виловлені на території Китаю. Проте у російської сторони були підозри, що діжки з хімікатами не встигнуть виловити вчасно.

Читайте також:

Китай пообіцяв Росії виловити всі бочки з хімікатами

У Китаї тисячі бочок з отруйними хімікатами потрапили в річку

Китайці виловили з Сунгарі майже 3000 діжок з хімікатами

ВідеоУ Китаї тисячі бочок з отруйними хімікатами потрапили в річку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: