Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Китайська влада заборонила "Південний парк". Творці серіалу відреагували із сарказмом

Серіал заборонили після серії, де висміяли цензуру у Китаї.

У Китаї заблокували всі серії популярного американського анімаційного серіалу "Південний парк" після виходу епізоду, в якому висміяли цензуру в інтернеті. Про це повідомляє видання The Hollywood Reporter.

Як відомо, згадки про серіал неможливо знайти на місцевому стримінговому сервісі Youku, сервісі мікроблогів Weibo і найбільшому онлайн-форумі Baidu Tieba. 

Шоу видалили з сайтів кінотеатрів Bilibili, iQiyi, Youku і le.com. На деяких з них можна побачити короткий вступ в серії, але не можна відтворити.

На відомому китайському сайті Douban, присвяченому оглядам фільмів, результати пошуку показують, що, "згідно з відповідними законами та положеннями, результати пошуку не відображаються".

Влада заборонила популярний серіал через серію Band in China ("Група в Китаї", що звучить подібно з banned in China, тобто "заборонено в Китаї"). За сюжетом герої Стен, Джиммі, Кенні і Баттерс створюють музичну групу, яка стає дуже популярною. Потім про музикантів хочуть зняти фільм, але сценарій до нього весь час змінюють, щоб він відповідав нормам місцевої інтернет-цензури. Крім того, Ренді Марша за спробу продати марихуану відправляють в трудовий табір, де він повинен виголошувати промови на славу Комуністичної партії Китаю, де також сидить Вінні-Пух (2017 року в Китаї почали блокувати зображення і згадки Вінні-Пуха, це пов'язують з тим, що з ним нерідко порівнюють Сі Цзіньпіна).

Своєю чергою, творці шоу вирішили перепросити китайську владу, але зробили це із сарказмом.

"Офіційне вибачення перед Китаєм від Трея Паркера і Метта Стоуна. Як і НБА, ми вітаємо китайських цензорів в наших оселях і серцях. Ми теж любимо гроші більше, ніж свободу і демократію. Сі зовсім не схожий на Вінні-Пуха. Дивіться 300-й епізод в цю середу! Хай живе велична комуністична партія Китаю! Нехай урожай сорго (зернова культура - ред.) цієї осені буде рясним! Тепер все окей, Китай?", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 15 травня повідомлялося, що у Китаї повністю заборонили інтернет-енциклопедію Wikipedia, заблокувавши доступ на сайт всіма мовами світу.

Відео Росіянина оштрафували за нецензурне висловлювання в Інтернеті на адресу Путіна

Жителя Новгородської області оштрафували на 30 тисяч рублів - це майже 12 тисяч гривень - за новим законом про неповагу до влади. У березні чоловік розмістив на своїй сторінці в Інтернеті фотографію російського президента з підписом "казковий ... " і далі нецензурщина. Правозахисники кажуть - це перший випадок застосування нового закону.  

Росіянина оштрафували за нецензурне висловлювання в Інтернеті на адресу Путіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції