Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Китайські батьки знайшли свою втрачену доньку після двадцяти чотирьох років пошуків

Допомогли у пошуках соціальні мережі.

Возз'єднання через чверть століття китайської родини. Дівча зникло несподівано, коли батьки залишили її саму буквально на хвильку. Шукати малечу довелося 24 роки.

В оточенні поліції та під прицілами камер  вона їде знайомитися з власними батьками. Ци Фен зникла, коли їй було три рочки. Батько, який торгував  у вуличному кіоску, на хвильку залишив дівча і вийшов розміняти гроші. А коли повернувся, донечка зникла.

Свою дитину батьки розшукували двадцять чотири роки. Зверталися до поліції, розміщували оголошення в газетах  і нікуди не переїжджали. Щоб знайти доньку, Ван Мін Цин навіть улаштувався працювати таксистом. І на склі розмістив оголошення з єдиною її фотографією. Пасажири почали ділитись історією таксиста в соцмережах, вона набула розголосу.

ВідеоУ Китаї подружжя знайшло свою доньку після 24 років пошуків

Возз'єднання через чверть століття. Дівча зникло несподівано, коли батьки залишили її саму буквально на хвильку. Шукали малечу весь цей час. Неймовірна сімейна історія – у сюжеті ТСН.

У Китаї подружжя знайшло свою доньку після 24 років пошуків

Утім, цих обіймів могло б і не бути, якби не малюнок художника-поліцейського. Він уявив, якою Ци Фен могла стати в дорослому віці і зробив портрет. Жінка, що жила за тисячі кілометрів побачила його, впізнала себе і зв'язалася з родиною.

«Я така щаслива! Я навіть не могла уявити, що люди, зустріччю з якими я марила, прийшли до мене», - каже дівчина.

Вона розповідає, що після того, як загубилась, її прихистила інша родина. І виростила в сусідньому містечку, лише за 20 кілометрів від втраченого дому. Названі батьки розповідали дівчині, що знайшли її на узбічі дороги. Тепер  вона щаслива  і знайомить уже власних дітей із дідусем та бабусею

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції