Китайські військові влаштували парад біля кордону з Гонконгом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Військову техніку продовжують стягувати до Гонконгу.

Китайський військовий парад відбувається біля кордону з Гонконгом. Про це повідомляє AFP.

Видання зафіксувало тисячі китайських військових, що парадують на спортивному стадіоні біля кордону з Гонконгу.

Раніше повідомлялося, що велика кількість китайських воєнізованих формувань перебуває за кілька кілометрів від кордону Гонконгу

Журналісти видання бачили службовців Народної озброєної поліції у формі зі щитами і кийками на стадіоні у Шеньчжені – місто з’єднує Гонконг з рештою Китаю.

Нагадаємо, вже 10 тижнів сотні тисяч жителів Гонконгу виходять на масові демонстрації. Їх спричинив намір влади ухвалити закон про екстрадицію правопорушників за запитом китайської влади до материкового Китаю. За даними організаторів, в акціях брали участь понад мільйон людей. Це були найбільші протести в Гонконзі, відколи ця колишня британська колонія була передана Китаю 1997 року.

15 червня глава адміністрації Гонконгу Керрі Лам оголосила, що розгляд законопроєкту про екстрадицію до КНР призупинений на невизначений термін. Однак протести не вщухли - мітингарі вимагають остаточної відмови від цього закону, відставки Керрі Лам та розслідування дій поліції під час демонстрацій.

11 серпня повідомлялося, що у Гонконгу під час антиурядових протестів продовжилися сутички поліції з мітингарями. Мітинги відбулися одразу в трьох районах Гонконгу. В одному з них протестувальники кидали у правоохоронців каміння та інші предмети.

 

Відео Трамп запропонував голові Китаю особисту зустріч для вирішення проблеми з масовими протестами у Гонконгу

Раніше спікер палати представників конгресу США висловила крайнє занепокоєння застосуванням сили проти мітингувальників. Після нещодавніх зіткнень з поліцією, під час яких постраждало більше десятка людей, демонстранти кілька днів блокували роботу міжнародного аеропорту Гонконгу.  

Трамп запропонував голові Китаю особисту зустріч для вирішення проблеми з масовими протестами у Гонконгу

Залиште свій коментар

Вибір редакції