Китайський бізнесмен зізнався, що вкрав військові секрети США

Звинувачення наполягає, що китайський бізнесмен займався цим заради грошей.

Китайський бізнесмен Су Бінь визнав провину в змові по злому комп'ютерів великої військової американської компанії і крадіжці секретної інформації. Бінь був заарештований в Канаді в 2014 році. Йому загрожує тюремний термін до п'яти років і великий штраф. Звинувачення стверджує, що бізнесмен вступив у змову з двома іншими жителями Китаю, щоб отримати доступ до комп'ютерів фірм, що виконували військові замовлення міністерства оборони США, в тому числі авіабудівної компанії Boeing.

протягом шести років аж до свого арешту в 2014 році він допомагав ідентифікувати та перекладати секретну військову інформацію, яку добували хакери. За даними прокуратури, Су Бінь отримав інформацію про двох винищувачах і транспортному літаку, щоб потім продати секрети китайським профільним держкомпаніям. Звинувачення наполягає, що китайський бізнесмен займався цим заради грошей.

У вересні 2015 року стало відомо, що Вашингтон розглядає можливість введення санкцій щодо осіб і компаній, відповідальних за хакерські атаки проти американських компаній і відомств.

Нагадаємо, що раніше хакер родом з України Сергій Вовненко визнаний винним у зломі комп'ютерів і крадіжки з них паролі, а також у махінаціях з кредитними картами.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: