Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Китайський бізнесмен зізнався, що вкрав військові секрети США

Звинувачення наполягає, що китайський бізнесмен займався цим заради грошей.

Китайський бізнесмен Су Бінь визнав провину в змові по злому комп'ютерів великої військової американської компанії і крадіжці секретної інформації. Бінь був заарештований в Канаді в 2014 році. Йому загрожує тюремний термін до п'яти років і великий штраф. Звинувачення стверджує, що бізнесмен вступив у змову з двома іншими жителями Китаю, щоб отримати доступ до комп'ютерів фірм, що виконували військові замовлення міністерства оборони США, в тому числі авіабудівної компанії Boeing.

протягом шести років аж до свого арешту в 2014 році він допомагав ідентифікувати та перекладати секретну військову інформацію, яку добували хакери. За даними прокуратури, Су Бінь отримав інформацію про двох винищувачах і транспортному літаку, щоб потім продати секрети китайським профільним держкомпаніям. Звинувачення наполягає, що китайський бізнесмен займався цим заради грошей.

У вересні 2015 року стало відомо, що Вашингтон розглядає можливість введення санкцій щодо осіб і компаній, відповідальних за хакерські атаки проти американських компаній і відомств.

Нагадаємо, що раніше хакер родом з України Сергій Вовненко визнаний винним у зломі комп'ютерів і крадіжки з них паролі, а також у махінаціях з кредитними картами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції