Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Китайський ринок наповнюється українською кукурудзою, яка вже витісняє американську

Йдеться про вміст геномодифікованих організмів в американській продукції.

Українська кукурудза заміщає американську на ринку Китаю через високий вміст геномодифікованих організмів у продукті США.

Про це повідомляє Reuters.

Китай нещодавно впровадив більш жорсткі правила для виробників і постачальників щодо продуктів із геномодифікованими організмами та різноманітними додатковими речовинами. Через це попит на американську кукурудзу почав падати, адже більшість продукту США геномодифікована.

Натомість у суворі рамки китайського ринку продуктів вписується кукурудза з України. Тому цього року Китай налаштований на торгівлю з Україною як з важливим постачальником кукурудзи до КНР.

"Трейдери цього року більш схильні купувати кукурудзу з України, оскільки вона не має ГМО і не вимагає дозволу на обробку. Навіть ті, хто замовив американську кукурудзу, скасували замовлення та перейшли до України", - заявив шанхайський аналітик.

Так, Україна минулого року мала дві третини від загального імпорту Китаєм кукурудзи, тоді як США постачали всього четвертину.

Нагадаємо, Україна посіла друге місце за обсягами постачання вершкового масла до Європейського Союзу. На першому місці – Нова Зеландія. 

ВідеоВеселковий овоч: в Америці вивели різнокольорову кукурудзу

Найгарніший овоч усіх часів – кукурудза кольору веселки! Фото диво-овоча почали ширитися Інтернетом. Спочатку користувачі не вірили, що таку кукурудзу можна виростити.  Утім, зовсім скоро різнокольорова кукурудза заполонила американські ринки. 

Веселковий овоч: в Америці вивели різнокольорову кукурудзу

Залиште свій коментар

Вибір редакції