Китайського чиновника засудили до страти за хабарі, які він повернув

Колишнього помічника міністра громадської безпеки Китаю засудили до страти за корупцію - протягом шести років він отримав 1,2 млн доларів.

Колишнього помічника міністра громадської безпеки Китаю Чжена Шаодуна засудили до смертної кари за обвинуваченням у корупції, хоча всі незаконно отримані кошти він повернув.

Вирок виніс міський суд середньої ступені міста Сіаню (адміністративний центр провінції Шеньсі).

Під час судового слідства було встановлено, що з 2001 року по жовтень 2007 року Чжен Шаодун, обіймаючи посаду заступника начальника управління громадської безпеки південної провінції Гуандун, а потім помічника міністра громадської безпеки Китаю і за сумісництвом начальником управління розслідування економічних злочинів, отримав 8,26 млн юанів хабарів (1,2 млн доларів).

Суд ухвалив, що, хоча після арешту всі незаконно отримані чиновником кошти були повернуті, "скоєні ним злочини дуже серйозні, сума хабарів велика", і тому виніс смертний вирок.

Разом з тим, враховуючи, що під час слідства Чжен Шаодун поводився зразково, суд вирішив пом'якшити вирок, відтермінувавши його виконання на два роки.

У китайському законодавстві існує два види смертних вироків: з негайним приведенням у виконання або з відстрочкою до двох років. Якщо протягом відстрочки засуджений поводиться зразково, смертний вирок може бути замінений тюремним ув'язненням, як правило - довічним.

Читайте також:

Китай побив рекорд за кількістю людських страт у світі

Власників китайської шахти після аварії засудили до страти

Колишнього голову Держплану КНДР стратили за підрив економіки

У Китаї страчені винуватці отруєння дітей меламіном

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: