Кітошвілі звільнили під заставу

Прес-секретар грузинського президента, який був затриманий 25 вересня за підозрою в здирництві, звільнений під заставу.

Прес-секретар грузинського президента Дмитро Кітошвілі, який був затриманий 25 вересня за підозрою в здирстві, звільнений під заставу в десять тисяч ларі (шість тисяч доларів).

Дмитра Кітошвілі називають соратником і діловим партнером Іраклія Окруашвілі - колишнього міністра оборони Грузії, який недавно очолив опозиційну партію і виступив з різкою критикою в адресу керівництва країни. Прокуратура Грузії вважає Окруашвілі причетного до того ж випадку здирства, у зв'язку з яким був затриманий прес-секретар президента.

За словами заступника генпрокурора Грузії Ніколоза Гварамії, правоохоронні органи оформили з Дмитром Кітошвілі якусь "процесуальну угоду", оскільки його свідчення "прояснили багато фактів".

Раніше Гварамія заявив, що найближчим часом будуть оприлюднені запис свідчень президентського прес-секретаря, на якому він свідчить проти Іраклія Окруашвілі.

Іраклія Окруашвілі, який був затриманий 27 вересня, прокуратура звинувачує за чотирьма статтях Кримінального кодексу: "здирництво", "відмивання грошей", "зловживання повноваженнями" і "халатність". Через свого адвоката він передав, що, висуваючи проти нього звинувачення, влада зводять з ним політичні рахунки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: