Київ і Москва домовились про модернізацію економічних зв'язків

Росія домовилася з Україною про модернізацію всього комплексу торговельно-економічних зв'язків, а також реалізацію програм ядерної енергетики, нафтогазового комплексу, ракетно-космічної галузі тощо.

Прем'єр-міністр Микола Азаров домовився з прем'єром Росії Володимиром Путіним про модернізацію всього комплексу торговельно-економічних зв'язків України та Росії.

Домовленість стала підсумком засідання комітету з питань економічного співробітництва в Києві в середу, 27 жовтня в рамках візиту Володимира Путіна до України.

"Ми домовилися про модернізацію всього комплексу торговельно-економічних зв'язків, реалізацію низки важливих програм і ключових проектів за такими напрямками, як ядерна енергетика, нафтогазовий комплекс, ракетно-космічна галузь, літакобудування, суднобудування, транспорт, сільськогосподарське та енергетичне машинобудування", – сказав Микола Азаров.

Він також зазначив, що під час засідання особливу увагу було приділено подальшому розвитку інтеграційних зв'язків, реалізації великих інфраструктурних проектів, таких як спорудження мостового переходу через Керченську протоку, будівництво автомагістралі Москва-Харків-Сімферополь, введення високошвидкісного пасажирського сполучення між Києвом і Москвою.

Крім того, досягнуто домовленості про розвиток транспортних коридорів, що проходять по території двох країн, насамперед, в напрямку Азії, облаштуванні пунктів пропуску.

Як відомо, Кабмін України та уряд РФ підписали дев'ять угод під час перебування у Києві прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна.

А саме, було підписано: протокол 7-го засідання комітету з питань економічного співробітництва російсько-української міждержавної комісії, протокол 8-го засідання підкомісії з питань транспорту; угода між урядом РФ і Кабміном України про співпрацю в морському і авіаційному пошуку і рятування на Чорному та Азовському морях; угода про міжрегіональне і прикордонне співробітництво між РФ і України та ін.

Також, український уряд сподівався на перегляді газових угод з Росією, про це заявив прем'єр Микола Азаров.

Азаров також нагадав, що Україна приєдналася до Європейської енергетичної хартії і ухвалила закон про ринок газу.

"А отже змінилася міжнародно-правова та внутрішня законодавча база, які враховуються під час укладення та виконання угод про постачання і транзит газу", - додав він.

У середу, 27 жовтня, прем'єр-міністр Росії Володимир Путін був з робочим візитом у Києві.

Читайте також:

Путін похвалив Азарова за трату грошей від ЧФ Росії

Путін приїхав до України із великим синцем на обличчі

Путін підписав у Києві дев'ять угод

Путін відмовився від обіду з українськими бізнесменами

Путін привіз з собою до Києва кількох снайперів

FEMENістки стали голими грудьми проти Путіна: "Кремлевским карликам не дадим"

Янукович сподівається на подальшу інтеграцію економік України й Росії

Путін подякував Януковичу за дружбу з Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: