Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна та Грузія навмисно роблять із себе жертв російської агресії - МЗС Росії

У Росії обом країнам радять переглянути свою політику.

У МЗС Росії стверджують, що Україна та Грузія навмисно роблять з себе жертв російської агресії через погані політичні рішення.

Відповідна заява розміщена на офіційному сайті відомства.

Так, у Міністерстві нагадують події восьмирічної давнини, коли російські війська вторглися на грузинську територію. Наголошується, що причиною тих подій стала провокація.

"Офіційному Тбілісі не вистачило восьми років, щоб осмислити справжню причину територіального розпаду країни, яку в той час очолював нинішній одеський губернатор. Пора б уже зрозуміти, що бувають політичні рішення, які мають незворотні наслідки, і злочинний обстріл сплячого Цхінвалі "Градами" в ніч проти 8 серпня 2008 року - класичний приклад такого рішення", - йдеться в повідомленні.

У відомстві вважають, що Республіка Абхазія і Республіка Південна Осетія - це дві незалежні держави, які нібито визначають свою внутрішню і зовнішню політику. І в той момент вони зробили вибір "на користь тісного союзу і всебічного зближення з дружньою Росією, вони знайшли надійну підтримку і захист".

У заяві також звинувачують Україну та Грузію у нескінченному тиражуванні пропагандистських кліше про "агресію", "етнічні чистки", "анексію", "окупацію".

"Немає сенсу вчергове розбирати юридичну і фактичну неспроможність всіх цих вигадок", - додали у Міністерстві.

Окрім цього, Росія звинувачує Україну у солідарності з Грузією та закликає змінити політику обох країн.

"Київ і Тбілісі як би допомагають один одному краще "увійти в образ" "жертв російської агресії". Замість цього їм слід було б переглянути власну дуже непривабливу політику", - зазначили у відомстві.

Відео У Грузії відзначають роковини початку війни з Росією, внаслідок якої загинуло сотні людей

Залиште свій коментар

Вибір редакції