Кленовий супергерой. 10 неймовірних фактів про прем'єр-міністра Канади

Джастін Трюдо обійняв посаду у листопаді 2015 року.

10 липня до України завітає прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо.

Очікується, що між оборонними міністерствами Канади і України можуть бути підписані Угода про співпрацю та Угода про зону вільної торгівлі.

Остання знімає торгові обмеження і повністю скасовує торговельні мита на основні групи товарів протягом пільгового періоду 3-7 років.

На честь такого політично важливого візиту, ТСН.ua вирішив пригадати ті моменти його діяльності, за які прем'єра Канади полюбили громадяни і під час яких він  продемонстрував чудове почуття гумору та інші таланти.

Назвав Путіна "хуліганом"

У жовтні 2015 року тоді ще кандидат на посаду прем'єр-міністра, Трюдо на зустрічі із лідерами Українсько-Канадської спільноти висловив беззаперечну підтримку нашій країні. Під час своєї передвиборчої кампанії чинний прем'єр Канади назвав президента РФ, яка веде окупаційну політику проти України, небезпечним та безвідповідальним. "Путін небезпечний зі своєю інтервенцією до Східної Європи, він безвідповідальний та згубний для миру з його втручанням на Ближньому Сході та його дії в Арктиці є занадто провокативними. Канада має продовжувати міцно стояти з міжнародною спільнотою, відтісняючи такого хулігана як Володимир Путін", - заявив тоді Трюдо.

Джастін Трюдо_3
Reuters

Вдягнув українську вишиванку

19 травня на день вишиванки Трюдо теж приєднався до всесвітнього флешмобу та одягнув українську вишиту сорочку. Не лише одягнув, але й із задоволенням попозував для камер та зробив кілька селфі.

Канада_2
Parliament of Canada/facebook

Влаштував шаленство у Мережі через стійку на руках

Канадський тренер із йоги Давід Желіно у березні згадав фотографію Джастіна Трюдо 2013 року та дав їй "нове життя" у Facebook.

Джастін Трюдо стоїть на руках
Twitter/Gregory Kolz ‏

На фото видно, як тоді ще майбутній прем'єр-міністр Канади із веселою посмішкою демонструє стійку на руках. Відповідна поза у йозі називається "маюрасана" і вважається достатньо складною. Юзери одразу стали поширювати фотографії Трюдо, висловлюючи захват його фізичною формою.

Уже прем'єром боксував на рингу

У квітні 2016 року вже на посаді прем'єр-міністра Канади Джастін Трюдо, перебуваючи у США з візитом, не уникнув нагоди позайматися боксом. Він вийшов на ринг у боксерському залі в Брукліні і провів спаринг. До слова, цей мужній спорт – давнє хобі канадського політика. 2012 року він провів благодійний боксерський матч із сенатором із консервативної партії Патріком Бразом. Той бій Джастін Трюдо виграв, а консерватори після того постійно згадують цей поєдинок, щоб довести виборцям "несерйозність" канадського лідера.

Фотогалерея Усміхнений прем'єр Канади вийшов боксувати на ринг у Нью-Йорку (11 фото)

Став супергероєм

Прем'єр Канади має з'явитися у новому випуску коміксів Marvel "Громадянська війна ІІ: Вибір сторін" ("Civil War II: Choosing Sides").

На обкладинці майбутнього номера усміхнений Трюдо зображений у червоно-білій майці з кленовим листом у кутку боксерського рингу в оточенні членів канадської команди супергероїв Alpha Flight. За сюжетом, команда Alpha Flight приїздить до помешкання прем'єр-міністра в Оттаві. Команді потрібна порада Трюдо, яку обрати сторону через моральний розкол між супергероями Всесвіту Marvel.

Джастін Трюдо, комікс
The Guardian

Відвідав гей-парад

Джастін Трюдо став першим чинним премєр-міністром Канади, який відвідав ЛГБТ-парад. До слова, політика Трюдо направлена на розширення прав секс-меншин.

Відео Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо відвідав щорічний гей-парад в Торонто

Влаштовував гарячі індійські танці

На одному із заходів Індійсько-Канадської асоціації Монреаля Трюдо у традиційному індійському одязі станцював народний танець Пенджабу бхангра.

Прем'єр Канади так запально танцював, що глядачі відреагували на це бурхливими оплесками, а один із чиновників у діловому вбранні не втримався, і теж вийшов на сцену.

Особисто зустрів сирійських біженців

Під час прибуття перших сирійських біженців до Канади урядовим літаком Трюдо особисто зустрів їх в аеропорту.

До нього приєдналися  міністри імміграції, охорони здоров'я і оборони, а також прем'єр-міністр Онтаріо Кетлін Уїнн та  місцеві мери і опозиція, яка критикує міграційну політику уряду.

Джастін Трюдо_5
Reuters

Знявся у кіно

Джастін Трюдо брав участь у зніманні історичної стрічки "Велика війна" 2007 року, у якій ідеться про роль Канади у Першій Світовій війні. У фільмі події відтворювали нащадки учасників історичних подій і Трюдо зіграв там  майора Тальбо Папіно.

Зібрав яскравий уряд

У Кабміні, який зібрав Трюдо, - рівна кількість жінок та чоловіків. Більше того, дві українки стали міністрами. Відома у Канаді і США письменниця і журналістка Христя Фрілянд отримала портфель міністра міжнародної торгівлі, а Марієн Міхичук займається в уряді питаннями праці та зайнятості.

До слова, кожен міністр у уряді Трюдо має чималий досвід у своїй галузі. Наприклад, міністром оборони став Харджіта Саджан, який до приходу в політику служив на командних посадах у поліції і армії, він був у відрядженнях у Боснії та Афганістані.

Джастін Трюдо_4
Reuters

Залиште свій коментар

Вибір редакції