Кленовий супергерой. Прем'єр Канади Джастін Трюдо з'явиться у новому коміксі Marvel

На обкладинці коміксу усміхнений Трюдо зображений у кутку боксерського рингу.

У новому випуску коміксів Marvel "Громадянська війна ІІ: Вибір сторін" ("Civil War II: Choosing Sides") з'явиться прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо. Про це повідомляє Washington Post.

На обкладинці майбутнього номеру усміхнений Трюдо зображений у кутку боксерського рингу в оточенні членів канадської команди супергероїв Alpha Flight. На ньому одягнена червоно-біла майка з кленовим листом.

Комікс розробив канадський художник Чіп Здарські (також відомий як Стів Мюррей). У телефонній розмові журналістам Washington Post він пояснив, що за сюжетом команда Alpha Flight приїздять до помешкання прем'єр-міністра в Оттаві. Команді потрібна порада Трюдо, яку обрати сторону через моральний розкол між супергероями всесвіту Marvel.

"Я не можу сказати, з ким він бореться, однак він безумовно наносить кілька ударів," – сказав Здарські.

Зазначимо, Джастін Трюдо вже не перший прем'єр-міністр, який з'являється у коміксах. До цього також зображали його батька П'єра Елліота Трюдо.

"Коли ми розбили цю ідею, я відразу подумав те, що потрібно зобразити Трюдо, оскільки наразі він є символом поп-культури. Йому є сенс взаємодіяти з Alpha Flight, бо його батько взаємодіяв з ними ще у 80-ті роки", - розповів Здарскі.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо планує улітку приїхати в Україну. Деталі візиту поки що узгоджуються. Планується, що у Києві буде підписана Угода про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: