Кліматичний саміт спричинив викиди в атмосферу 40 тисяч тонн вуглецю

За підрахунками експертів, підготовка та проведення конференції ООН з проблем клімату лише сприяла глобальному потеплінню.

Кліматичний саміт в Копенгагені
AFP
На саміт в Копенгагені приїхали більше 5 тисяч журналістів
Конференція ООН з клімату поки що йде йому на шкоду. Парадоксальну ситуацію виявили німецькі журналісти – вони підрахували, що проведення кліматичного саміту в Копенгагені потягло за собою додаткові викиди в атмосферу 40 тисяч тонн вуглекислого газу.

Про свою участь на саміті заявили більше 100 голів держав і урядів, 15 тисяч делегатів, 5 тисяч журналістів і з десяток тисяч представників різних організацій.

За найскромнішими підрахунками, пише Frankfurter Rundschau, на потреби конференції було віддруковано близько 8 млн листів паперу, на потреби гастрономів пішло 15 тонн картоплі, прокладено 1200 км. кабелю і одночасно зафіксовано до 80 тисяч телефонних переговорів.

За оцінками експертів, все це, а також багато іншого, пов'язаного з підготовкою і проведенням міжнародної кліматичної конференції, відгукнулося навколишньому середовищу додатковими 40 500 тоннами викиду СО2.

Водночас Копенгаген готовий подавати позитивний приклад: до 2025 року місто планує стати вільним від викидів шкідливих парникових газів. Вже сьогодні майже кожен 4-й з 10 мешканців міста добирається до роботи на велосипеді. Комбіновані електростанції, що працюють на біомасі і відходах, поставляють в будинки еко-енергію.

Проте великі обсяги електрики досі виробляються вугільними електростанціями, дуже багато машини продовжують забивати вулиці. Екологи закликають боротися з цим за допомогою активнішого використання вітряків, метро і електромобілів. До речі, імениті учасники цьогорічного саміту роз'їжджають якраз на електромобілях або машинах, що працюють на біодизелі або водні.

Читайте також:

У Копенгагені відкрилася конференція ООН з світового потепління

Комітет ООН з вивчення потепління займеться розслідуванням "кліматгейта"

Екологи: Україна гальмує міжнародні переговори зі зміни клімату

Російські хакери вкрали таємницю глобального потепління

ВідеоКліматичний саміт в Копенгагені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: