Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін анонсував візит премєр-міністра Норвегії до України

Ерна Сульберг може відвідати Україну через два місяці.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін сподівається, що візит прем'єр-міністра Норвегії Ерни Сульберг відбудеться вже незабаром.

Про це він заявив під час прес-конференції з міністром закордонних справ Королівства Норвегія Іне Сьорейде, повідомляє УНІАН.

Також Павло Клімкін розповів, що на зустрічі з міністром вони обговорили ситуацію в Азовському морі, окупованому Криму, на Донбасі та питання територіальної цілісності та безпеки України, започаткування особливої співпраці у сфері ядерної безпеки.

Щодо візиту Сульберг, то він може відбутися вже незабаром, а сама зустріч повинна пройти в Києві.

"Ми дуже сподіваємося, що прем`єр-міністр буде тут буквально за два місяці”, - сказав Клімкін.

Нагадаємо, що глава МЗС України Павло Клімкін зустрівся з міністром закордонних справ королівства Норвегія Іне Сьорейде сьогодні, 4 вересня.

ВідеоСпроба Росії поза судом домовитися щодо рішення Стокгольмського арбітражу – провальна, - Клімкін

Спроба Росії поза судом домовитися з Україною щодо рішення Стокгольмського арбітражного суду про постачання газу - провальна. Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін після того, як у Берліні завершилися тристоронні переговори між Україною, Росією та ЄС. Ішлося про транзит російського газу через Україну після 2020 року. Саме доти діє контракт України з Газпромом, який регулює постачання і прокачку газу через Україну. 

Спроба Росії поза судом домовитися щодо рішення Стокгольмського арбітражу – провальна, - Клімкін

Залиште свій коментар

Вибір редакції