Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін заявив, що сподівається на підтримку Угорщини в боротьбі проти агресії РФ

Клімкін заявив, що сподівається на підтримку Угорщини в боротьбі проти агресії РФ

Міністр закордонних справ також запевнив у "проугорськості України".

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін  очікує на максимальну підтримку як від ЄС та НАТО, так і від Угорщини, через агресію Російської Федерації у Керченській протоці.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Клімкін висловив сподівання, що угорці зрозуміють загрозу від РФ та заявив, що Україна зараз боронить цінності всієї західної цивілізації.

"Сподіваюся, в Угорщині розуміють, що це загроза не тільки Україні. Росія веде гібридну війну проти всього демократичного світу, включаючи і Євросоюз, включаючи і Угорщину. Україна просто опинилася на передньому, гарячому краї цієї війни. Ми, українці, сьогодні боронимо цінності всієї західної цивілізації", - йдеться в дописі.

Глава МЗС додав, що Україна очікує допомоги як від ЄС та НАТО, так і від кожної країни, яка є членом цих союзів.

"Сподіваюся, Угорщина також активно підтримуватиме допомогу ЄС та НАТО Україні. До речі, це найкращий спосіб захистити від російської загрози й наших українських угорців", - зазначив він.

Нагадаємо, в МЗС призначили уповноваженого з транскордонного співробітництва, який має контактувати з Угорщиною. Ним став посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ Микола Балтажи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції