Клінічні випробування вакцини проти А/H1N1 стартували в двох країнах

У Австралії місцеві фармацевтичні компанії почали випробування експериментальної вакцини від свинячого грипу на людях. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

У Австралії почалися клінічні випробування вакцини проти вірусу грипи А/H1N1, жертвами якого, за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, в світі стали не менше 700 людей.

Дослідження проводяться в двох фармацевтичних компаніях міста Аделаїда, розташованого на півдні країни. Вперше в розрахованих на 7 місяців випробуваннях беруть участь добровольці у віці від 18 до 64 років - всього 240 осіб. Уряд країни вже замовив 41 мільйонів доз цієї вакцини.

В цілому в Австралії зареєстровано понад 14,7 тисяч випадків зараження "новим грипом", 41 людина померло.

Одночасно аналогічні випробування вакцини почалися сьогодні в китайській провінції Цзянсу. Експериментами займаються співробітники компанії "Хуалань".

За останніми даними, загальна кількість хворих в Китаї склала 1002 людини. Ситуація ускладнюється тим, що в Піднебесній поряд з випадками захворювання грипом A/h1n1, продовжує поширюватися вірус H5n1 (так званий "пташиний грип"). Це може привести до суммації ефекту в результаті злиття цих два захворювання.

Читайте також:

В Австралії знайшли добровольців для випробування вакцини від грипу А

Через свинячий грип ВООЗ закриє школи по усьому світу

Через грип А чотири міста Бразилії ввели режим НС

У британських аеропортах пасажирів перевірятимуть на свинячий грип

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: