Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клінтон назвала Путіна хрещеним радикального націоналізму і порівняла його з Трампом

Також вона зазначила, що Трамп підтримує політику президента РФ.

Президент Росії Володимир Путін, на думку кандидата президенти в США Гілларі Клінтон, є "хрещеним батьком світового радикального націоналізму". Про це вона заявила у своїй промові на передвиборчому мітингу в Неваді – пише The Washington Post.

В основному, промова кандидата в президенти США стосувалася проблем расизму та небезпеки приходу до влади ультраправих сил. Також вона згадала свого конкурента Дональда Трампа і сказала, що він підтримує політику Путіна та поводиться щодо Росії так, як не поводився жоден президент Сполучених Штатів від "Трумана до Рейгана".

"Трамп особисто осипає Путіна похвалами і погоджується з проросійською політикою. Він ніби ненароком говорить про те, шоб залишити наших союзників НАТО, визнаючи анексію Криму Росією, а також розв'язує руки Кремлю в Західній Європі у цілому. Американські президенти від Трумана до Рейгана відкидали такий підхід Трампа щодо Росії.  Нам варто теж", - сказала Гілларі Клінтон. 

Клінтон дуже жорстко розкритикувала Трампа за його зовнішньополітичну програму і міграційну політику, а також за расистські методи ведення бізнесу.

Своєю чергою, в ефірі CNN Трамп назвав Клінтон "тотальною шовіністкою".

Нагадаємо, раніше колишній глава Центрального розвідувального управління США Майкл Морелл припустив, що кандидат у президенти від республіканців Дональд Трамп став мимовільним агентом впливу РосіїЗа його словами, саме тому Трамп хвалить Путіна і робить політичні заяви, співзвучні позиції російського керівництва. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції