Клінтон попередила, що ядерна зброя зробить Іран слабкішим

У разі, якщо Іран матиме ядерну зброю, це може спричинити гонку озброєнь на Близькому Сході. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Держсекретар США Гілларі Клінтон в середу, 20 травня, оголосила у Вашингтоні про свої наміри роз'яснити Ірану недоцільність розробки ядерної зброї.

Виступаючи в підкомітеті Сенату США, вона відзначила, що спробує пояснити іранській стороні, що роботи в області ядерних технологій зроблять Іран більш вразливим в питаннях безпеки.

На думку держсекретаря США, якщо Іран матиме ядерну зброю, це спричинить гонку озброєнь на Близькому Сході.

Нагадаємо, 20 травня Іран здійснив вдале випробування ракети класу "земля-земля", яка може вражати цілі на відстані у 2000 - 2500 км.

Таким чином, Іран має зброю, яка загрожує безпеці Ізраїлю та військовим базам США у Перській затоці.

Зазначимо, що 19 травня президент США Барак Обама не виключив ухвалення "низки заходів", зокрема, санкцій проти Ірану в тому випадку, якщо ця країна продовжить розвиток своєї ядерної програми.

США і низка інших країн підозрюють Іран в розробці ядерної зброї під прикриттям програми мирного атома. Іранське керівництво ці звинувачення відкидає, заявляючи, що його ядерна програма направлена виключно на задоволення енергетичних потреб країни.

Читайте також:

США підтверджують, що іранські ракети небезпечні для Ізраїлю

Іран заявив про успішний запуск нової ракети, яка здатна вразити Ізраїль

В Ірані затверджено 4 кандидати в президенти

Обама підтримав створення Палестини. У Ізраїлю інші пріоритети

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: