Клінтон про ситуацію у Лівії: наша мета - повалення Каддафі

За словами держсекратаря США, резолюція РБ ООН є лише першим кроком у вирішенні проблеми.

 Держсекретар США Гілларі Клінтон заявила в п'ятницю, що прийняття Радою безпеки ООН резолюції по Лівії є лише одним із кроків щодо вирішення проблеми, за ним підуть і інші.

Вона назвала головною метою чинення тиску на Муаммара Каддафі з метою його усунення від влади. Клінтон також зажадала виведення сил Каддафі зі східних регіонів Лівії.

Як відомо, Рада безпеки ООН ухвалила резолюцію, в якій міститься вимога негайно припинити насильство в країні. Документ також закріплює за світовим співтовариством право застосувати будь-які заходи для недопущення насильства щодо мирного населення Лівії, за винятком наземної операції.

У п'ятницю, 18 березня режим Каддафі оголосив про негайне припинення вогню. Натомість лівійська опозиція назвала цей крок "блефом", закликаючи не вірити обіцянкам лівійського керівництва.

Вранці в п'ятницю після повідомлень про схвалення резолюції в НАТО заявили, що готові до участі у міжнародній військово-повітряної операції.  Франція офіційно підтвердила початок військової операції проти Каддафі "протягом декількох годин".

Читайте також:

Лівійські повстанці не погодились на перемир'я

Україна визначилась з офіційною позицією щодо війни в Лівії

Повстанці у Бенгазі зустріли резолюцію ООН салютом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: