Клінтон: США програли інформаційну війну Росії та арабському світу

Держсекретар США визнала, що американці бояться програти "інформаційну війну" більш сильним супротивникам, проте, за її словами, це вже почало відбуватися.

Влада США вкрай стурбована "успіхами" своєї інформаційної політики і бояться програти "інформаційну війну" більш сильним супротивникам. Про це зявивла держсекретар США Гіларі Клінтон.

За її словами, серйозну конкуренцію Вашингтону почали складати Росія, Китай і країни арабського світу.

"Ми знаходимося в стані інформаційної війни", - заявила держсекретар.

Клінтон також зауважила, що РФ і КНР запустили англомовні версії своїх телеканалів, які дозволяють Москві і Пекіну поширювати свій вплив на іноземних слухачів і телеглядачів.

Крім того, велике значення вже придбав арабський телеканал Al Jazeera, що став, за словами американського держсекретаря, "королем" в своєму регіоні.

"Al Jazeera є лідером, який буквально змінює розум і світогляд людей. Не важливо, добре це чи погано, але це ефективно. Навіть, "Талібан" вже контролює радіохвилі в Афганістані", - зауважила вона.

Клінтон визнала, що США "упустили м'яч" після закінчення "холодної війни", і тепер все більше поступаються свої позиції на інформаційному фронті. Істотний недолік нинішнього положення, за словами Клінтон, зводиться до того, що підростаюче покоління у всьому світі відчуває брак інформації щодо США.

Зокрема, держсекретар вважає втраченою для іноземної молоді такої американської спадщини, як роль США в "холодної" і Другій світових війнах.

Водночас, Клінтон підкреслила, що США намагаються триматися на висоті, не звертають уваги на всі складнощі.

Читайте також:

США звинуватили в розпалюванні "холодної війни" в Азії

ЦРУ розсекретила історію найбільшого скандалу "холодної війни"

Чавес допоможе Каддафі уникнути "кривавої війни" зі США

Каддафі покликав у Лівію ООН, а США пригрозив "кривавою війною"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: