Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клінтон відхрестився від “приятеля”-мільярдера, якого звинуватили у сексуальних контактах з неповнолітніми

Експрезидента Сполучених Штатів звинуватили у постійному користуванні літаком бізнесмена.

Колишній президент США Білл Клінтон заявляє, що не знав про злочини проти неповнолітніх, у яких звинуватили його так званого приятеля, мільярдера Джеффрі Епштейна.

Також Клінтон спростував звинувачення, що лунали на його адресу у тому, що нібито користувався літаком Епштейна понад два десятки разів. Колишній очільник Білого дому стверджує, що літав цим бортом лише 4 рази.

“Президент Клінтон нічого не знав про жахливі злочини, у яких Джеффрі Епштейна звинуватили у Флориді кілька років тому, як і про ті, за які його нещодавно затримали у Нью-Йорку”, - йдеться у заяві спікерів Клінтона.

“У 2002 та 2003 роках президент Клінтон загалом здійснив 4 подорожі на літаку Джеффрі Епштейна: одну до Європи, одну до Азії та дві до Африки, що містили в собі зупинки, пов’язані з роботою Фонду Клінтона. У подорожах його завжди супроводжували персонал, прихильники Фонду та Служба безпеки, які досконально знали кожну деталь поїздки”, - додається у заяві.

Також зазначається, що у 2002 році Клінтон та Епштейн один раз зустрічались в офісі мільярдера у Гарлемі та приблизно того ж часу Клінтон ненадовго завітав до нью-йоркського помешкання Епштейна. Наголошується, що понад 10 років експрезидент з Епштейном не спілкувався і ніколи не був у інших його будинках.

Раніше у ЗМІ повідомили, що Епштейн має чимало впливових приятелів, серед яких Трамп, Клінтон та інші.

Як відомо, 66-річного бізнесмена Джеффрі Епштейна звинуватили в одному епізоді торгівлі людьми і в одному епізоді замаху на її організацію. Вважається, що він скоїв ці злочини між 2002 і 2005 роками. Як стало відомо з обвинувального акту, Епштейн нібито вступав у сексуальні стосунки з неповнолітніми дівчатами, а також організував схему “приведи подружку”, завдяки якій в його “масажному салоні” постійно з’являлись нові неповнолітні дівчата. У справі також фігурує співробітник кабінету Трампа - в Білому домі поки стежать за ходом справи.

Ім'я Епштейна випливало кілька років тому у зв'язку зі звинуваченнями ще одного його приятеля принца Ендрю у зв'язку з неповнолітньою. Начебто, звідником в цій ситуації виступив саме Епштейн. Букінгемський палац відкинув всі звинувачення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції