Клінтон вирушила в міжнародне турне

Гіларі Клінтон відправилася в перше зарубіжне турне - по країнах Азіатсько-тихоокеанського регіону. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Новий держсекретар США Гіларі Клінтон відправилася в перше зарубіжне турне - по країнах Азіатсько-тихоокеанського регіону.

Керівник зовнішньополітичного відомства США відвідає Японію (з 16 по 18 лютого), Індонезію (з 18 по 19 лютого), Республіку Корея (з 19 по 20 лютого) і Китай (з 20 по 22 лютого).

Не дивлячись на те, що першим пунктом призначення Клінтон є Токіо, центральною частиною її турне стануть, на одностайну думку американських спостерігачів, переговори в Пекіні.

Ще на етапі участі в боротьбі за пост президента США Клінтон, будучи сенатором від штату Нью-Йорк, написала в статті, опублікованій на сторінках американського зовнішньополітичного журналу Foreign Affairs (номер за листопад-грудень 2007 року), що "наші відносини з Китаєм будуть найважливішими двосторонніми відносинами в світі в нинішньому сторіччі".

За розширення американо-китайських зв'язків вона висловилася і в кінці січня цього року, вже будучи держсекретарем. "Нам необхідний більш всеосяжний діалог", - заявила Клінтон в бесіді з журналістами.

Теми відносин з Китаєм Клінтон також торкнулася, виступаючи у п'ятницю, 13 лютого, в Азіатському суспільстві в Нью-Йорку. Як підтвердила держсекретар, вона не розділяє думку про те, що могутнє економічне зростання КНР за визначенням перетворює її на супротивника США.

Раніше повідомлялося, що держсекретар США Гіларі Клінтон таємно направила особисте послання керівництву КНДР, в якому закликала його в найкоротші терміни дозволити міжнародну перевірку ядерних об'єктів і програм Півночі з метою їх ліквідації.


Читайте також:

Клінтон таємно направила особисте послання керівництву КНДР

Гіларі Клінтон прийняла присягу як держсекретаря США

Проти Гіларі Клінтон подали позов до суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: