Клінтон як держсекретар США здійснить перший робочий візит в Японію

Гіларі Клінтон здійснить перший робочий візит як держсекретар США в Японію

Державний секретар США Гіларі Клінтон здійснить свій перший закордонний візит до Японії, і він може відбутися вже в середині лютого.

Після Японії Гіларі Клінтон відвідає також Південну Корею і Китай. У Токіо держсекретар США проведе переговори з прем'єр-міністром Таро Асо і главою МЗС Хірофумі Накасоне.

Як очікується, у ході поїздки в Токіо, Сеул і Пекін Гіларі Клінтон у першу чергу має намір обговорити перспективи шестисторонніх переговорів, які зараз зайшли у глухий кут, щодо ліквідації ядерної програми КНДР. У них беруть участь обидві корейські держави, Китай, Росія, США та Японія.

Раніше висловлювалися припущення, що Клінтон здійснить свій перший закордонний візит на Близький Схід або в Афганістан, яким адміністрація Обами приділяє підвищену увагу. Однак, як вважають, Вашингтон поки що не готовий в деталях сформулювати свою нову політику в цих кризових районах.

Вибір Японії для першого закордонного візиту глави американського зовнішньополітичного відомства повинен підкреслити увагу, яку Вашингтон приділяє своєму далекосхідному союзнику.

Читайте також:

Клінтон не змогла додзвонитися Лаврову

Проти Гіларі Клінтон подали позов до суду

Гіларі Клінтон стала держсекретарем США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: