Клінтон зізналася, що їй подобається Мєдвєдєв

Держсекретар США зізналася журналістам, що вражена діями нинішнього президента Росії і хоче бачити його при владі й надалі.

Держсекретар США Гіларі Клінтон перебуває під враженням від діяльності президента РФ Дмитра Мєдвєдєва.

Про це вона розповіла в інтерв'ю американському телеканалу NBC.

"Мені взагалі-то подобається президент Мєдвєдєв", - сказала сміючись Клінтон, відповідаючи на запитання щодо того, кого вона хотіла б бачити при владі в Росії - Володимира Путіна або Михайла Горбачова.

"Я дуже вражена їм (Мєдвєдєвим) і тим, що він намагається робити. Він очевидним чином говорить про проблеми, які мають обговорюватися в РФ, починаючи з демократії, прав людини та необхідність модернізації російської економіки", - відзначила держсекретар.

"Так що я не прикинутися, що розумію, як саме розподіл влади працює всередині Росії, але я вважаю його (Мєдвєдєва) сучасною людиною з чітким і переконливим розумінням того, чого б він хотів, щоб його країна домоглася", - додала Клінтон.

Держсекретар також відзначила, що задоволена тим, як розвиваються зараз відносини РФ і США. "Я дуже задоволена тим, що ми досі бачили", - підкреслила вона.

Клінтон додала, що США хотіли перезавантаження відносин з Росією і зниження рівня взаємного нерозуміння.

"Але я думаю, що коли справа стосується ядерного роззброєння, ми знаходимося в розпалі складних, важливих переговорів щодо скорочення наших ядерних арсеналів", - підкреслила глава зовнішньополітичного відомства.

За словами Клінтон, РФ і США працюють над цілою низкою проблем, починаючи від КНДР і закінчуючи Вірменією та Туреччиною.

"Я думаю, вони (росіяни) надзвичайно цінують той факт, що ми не завжди будемо погоджуватися, але що, принаймні, адміністрація Барака Обами і, звичайно, президент і я сама, демонструємо їм повагу, яку вони заслуговують, і шукаємо напрями, за якими можемо працювати разом ", - зазначила вона.

Нагадаємо, в середині жовтня Гіларі Клінтон відвідала з офіційним віщитом Москву. Держсекретар США зустрілася з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим та президентом Дмитром Мєдвєдєвим.

Основними темами візиту стали проблему Ірану, зокрема, можливість запровадження проти ісламської республіки санкцій, якщо вона не погодиться на умови ядерного роззброєння, новий договір щодо обмеження стратегічних озброєнь, про який домовилися лідери двох країн Барак Обама і Дмитро Мєдвєдєв під час своєї першої зустрічі.

Читайте також:

Саркозі вважає Росію головним партнером Європи

Мєдвєдєв дозволив обиратися в місцеві парламенти з 18 років

Мєдвєдєв остаточно дозволив використовувати російські війська за кордоном

Мєдвєдєв розповів, як болісно відвикати від наркотиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: