Клінтона спонсорували дочка і зять Кучми

Серед спонсорів Фонду Біла Клінтона опинилися дочка колишнього президента Леоніда Кучми Олена Франчук та її чоловік бізнесмен Віктор Пінчук.

Їхні імена наводяться в списку, опублікованому 18 грудня на сайті організації. Віктор Пінчук потрапив в розділ спонсорів, які пожертвували від одного до п'яти мільйонів доларів, а його дружина - від 500 тисяч до одного мільйона доларів.

У числі крупних спонсорів фонду Біла Клінтона опинилася низка іноземних держав, зокрема Саудівська Аравія, що пожертвувала більше десяти мільйонів, Норвегія, Кувейт, Катар, Бруней, Оман, Італія і Ямайка, а також ціла низка міжнародних корпорацій, відомих підприємців і знаменитостей. Так, наприклад, автогонщик Міхаель Шумахер пожертвував до фонду суму від п'яти до десяти мільйонів доларів.

Публікація відомостей про спонсорів фонду була однією із вимог вибраного президента США Барака Обами у зв'язку з призначенням Гіларі Клінтон на посаду держсекретаря. На думку Обами, цей захід необхідний, щоб виключити вплив іноземних урядів і крупного бізнесу на роботу зовнішньополітичного відомства під керівництвом Гіларі Клінтон.

Добродійний Фонд William J. Clinton Foundation був заснований в 2001 році. До теперішнього часу він перетворився на велику організацію з більше 1100 співробітниками. Основними напрямами діяльності фонду є боротьба з СНІДом, глобальним потеплінням і дитячим ожирінням.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: