Клінтони прибирають за Бушами

Хілларі Клінтон порівняла нинішню економічну ситуацію в країні з тією, що склалася до 1992 року, коли президентом став її чоловік.

Хілларі Клінтон
Хілларі назвала себе найбільш достойним кандидатом від демократів. (Фото: news.yahoo.com)
"Клінтонам доводиться прибирати за Бушами", - заявила вона, натякаючи на те, що її чоловік зайняв президентське крісло услід за Джорджем Бушем-старшим. 

Таку паралель колишня перша леді і кандидат в президенти США Хілларі Клінтон провела виступаючи на дебатах в штаті Айова.

У своїй промові Хілларі Клінтон критикувала в основному нинішню президентську адміністрацію і кандидатів від Республіканської партії. Проте, як відзначає агентство, вона ясно дала зрозуміти, що завдяки своєму досвіду є достойним претендентом на президентське крісло в порівнянні з іншими кандидатами від демократів.

Клінтон приділила велику увагу опису плачевного стану американської економіки, підкресливши, що зараз країна не може дозволити собі президента-новачка.

Відповідно до даних опитування, проведеного The Washington Post і ABC News, Хілларі Клінтон користується підтримкою 26 відсотків виборців, які голосують за Демократичну партію.

Її суперники-демократи Барак Обама і Джон Едвардс отримали під час цього ж опиту 30 відсотків і 22 відсотки відповідно.

Передвиборна ситуація в штаті Айова дуже мінлива, Клінтон і Обама лідирують по черзі. 

Саме з Айови на початку січня 2008 року почнуться президентські праймеріз.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: