Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За її словами, просто в цю хвилину та секунду в Росії десь за зачиненими дверима когось катують.

У центрі Москви під стінами ФСБ художниця Катрін Ненашева провела акцію проти тортур – вона лягла у клітку для тварин, обтягнуту поліетиленовою плівкою, на якій був напис "Вантаж 300".

Як пише сама дівчину у Facebook, від неї ні на секунду не відходили люди. Дехто цікавився, чи мертва вона, дехто, чи оголена. Одна з перехожих розірвала плівку, яку згодом повністю зірвали комунальники, витягнули дівчину та поклали на лавку.

На самій клітці був напис:

"У цій клітці тіло. Тіло, яке катували. Тортури в Росії відбуваються щодня – за зачиненими дверима в'язниць, поліцейських ділянок, психоневрологічних інтернатів, психіатричних лікарень. Коли мене катували, я відчувала себе немов в клітці, самотньою, безсилою, загубленою, зіщуленою. Я була абсолютно безпорадною, а найголовніше – невидимою. Таких "невидимих" в Росії сотні. Після травми тортур дуже складно вбудовуватися в реальність, тортури стають тягарем, який ти носиш в собі, на собі, з собою. Твоє тіло, твій досвід стають "Вантажем 300". Просто зараз, в цю хвилину і секунду в Росії когось катують".

Начала пару часов назад "Груз 300". Буду появляться в разных городских местах вот в таком объекте. Текст на "клетке"...

Опубліковано Ekaterina Nenasheva П'ятниця, 14 вересня 2018 р.

Раніше Ненашева розповіла про те, як її катували у "ДНР". За її словами бойовики били її, душили та засовували пальці до рота. Ненашевій та її другові погрожували підірвати на мінах.

"За двадцять хвилин я там два, три або чотири рази пережила народження і смерть, тому що він дуже багато якихось пекельних говорив штук - і про підрив на мінах, і про розчленування, і про електрошокер, і бив теж - не дуже сильно, але так, нормально. І забороняв говорити взагалі, спочатку рухатися, потім говорити забороняв", - розповіла художниця.

 

ВідеоВ окупованому Криму катуванням вибивали зізнання у водія сім’ї Мустафи Джемілєва

Ахтема Мустафаєва тримали у підвалі протягом восьми годин і відпустили лише, коли він підписав документ про співробітництво з самопроголошеною владою. Після цього Мустафаєву вдалося втекти на територію України. Сьогодні він розповів журналістам подробиці катувань, під час яких з нього вибивали зізнання в участі у підпалі будинка Муфтія Криму. 

В окупованому Криму катуванням вибивали зізнання у водія сім’ї Мустафи Джемілєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції