Клопотання про створення ініціативної групи з питання входження Південної Осетії до складу РФ надійшло до Центрвиборчкому

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Клопотання про створення ініціативної групи з питання входження Південної Осетії до складу РФ надійшло до Центрвиборчкому

Фото: Getty Images

У Південній Осетії після 10 квітня хочуть провести референдум про приєднання до Росії.

Клопотання про створення ініціативної групи з питання входження Південної Осетії до складу РФ надійшло до Центрвиборчкому невизнаної республіки.

Про це йдеться у повідомленні Центрвиборчкому невизнаного псевдодержавного утворення "Південна Осетія", що розташоване на тимчасово окупованій території Грузії.

Раніше повідомлялось, що у Південній Осетії мають намір провести так званий "референдум" про приєднання до РФ після "президентських виборів". У повідомленні уточнили, що вибиратимуть "президента" цієї псевдореспубліки 10 квітня. Після цього сепаратисти візьмуться проводити плебісцит про приєднання до РФ.

Нагадаємо, 26 серпня 2008 року, невдовзі після так званої "п'ятиденної війни" у Грузії, тодішній президент Росії Дмитро Медведєв підписав указ про визнання РФ незалежності Південної Осетії та Абхазії. Відтоді керівництво Південної Осетії неодноразово заявляло про плани проведення референдуму щодо входження до складу Росії.

Читайте також:

Наступна публікація