Клуб у Пермі, що згорів, працював за підробленим техпаспортом

Присвоєний документації клубу інвентаризаційний номер рахувався за певною прибудовою житлового будинку в місті Лисьва Пермського краю.

Пермський клуб "Хромая лошадь", при пожежі в якому 5 грудня загинули понад 140 людей, працював за підробленим техпаспортом, повідомляється на сайті прокуратури Пермського краю. У ході прокурорської перевірки з'ясувалося, що присвоєний документації клубу інвентаризаційний номер рахувався за певною прибудовою житлового будинку в місті Лисьва Пермського краю.

Факт підробки документів було виявлено під час перевірки крайових і муніципальних органів влади. Як вважають у прокуратурі, техпаспорт клубу було сфабриковано співробітниками державного унітарного підприємства "Центр технічної інвентаризації Пермського краю". Так, в документації клубу значилося, що його площа складає 450 квадратних метрів; насправді площа приміщення - 670 квадратних метрів.

Техпаспорт був підготовлений у 2007 році, при цьому перепланування і збільшення площі кафе проводилися в 2004-2006 роках. У прокуратурі прийшли до висновку, що насправді інвентаризації не проводилася.

Раніше з посиланням на джерела, близькі до слідства, повідомляли, що в техдокументації клубу було знайдено підроблений підпис. Матеріали прокурорської перевірки направлено до слідчого управління, вирішується питання про порушення кримінальної справи за статтею 327, частина 1 КК РФ (підробка, офіційного документа, що надає права і звільняє від обов'язків, з метою його використання або збут такого документа).

У роботі пермського клубу раніше були виявлені інші порушення. Так, приміщення "Хромая лошадь" не відповідали нормам пожежної безпеки, а значна частина співробітників клубу працювала там незаконно.

Пожежа в клубі сталася в ніч на 5 грудня під час святкування 8-річчя клубу. Займання сталося під час запуску піротехніки. Під час пожежі в клубі перебували майже 300 осіб. За останніми даними, з них 143 загинули, ще кілька десятків людей госпіталізовано.

За фактом пожежі було порушено дві кримінальні справи, арештовані п'ять людей - в їх числі співвласник клубу, а також державний інспектор Пермського краю з пожежного нагляду Володимир Мухутдінов; останнього підозрюють у недбалості.

Читайте також:

Головного пожежного інспектора Пермського краю госпіталізували з зали суду

Помер другий українець, який постраждав від пожежі в Пермі

У лікарні помер співвласник клубу у Пермі, що згорів

Внаслідок пожежі в Пермі постраждав ще один українець

ВідеоХроніка подій пермської трагедії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: