"КНДР – це країна-негідник": Трамп вперше прокоментував випробування водневої бомби в Кореї

Вважається, що шосте ядерне випробування КНДР було потужнішим за всю історію цієї країни.

Президент США Дональд Трамп вперше прокоментував ядерне випробування КНДР, яке оцінюють як найпотужніше за всю історією цієї країни.

Свій відгук американський президент написав у своєму мікроблозі у Twitter.

"Північна Корея провела велике ядерне випробування. її слова та дії залишаються дуже ворожими та небезпечними для Сполучених Штатів", – написав Трамп.

"КНДР – це країна-негідник, яка стала великою загрозою і перешкодою для Китаю, який намагається допомогти, однак, малими стараннями", – також додав президент США.

При цьому Трамп не оминув наголосити, що політика стримування щодо КНДР не спрацює.

"Південна Корея, як я вже казав, розуміє, що їхня розмова про примирення з Північною Кореєю не спрацює, вони лише розуміють одне!" – наголосив він.

Нагадаємо, в неділю, 3 вересня Північна Корея шосте ядерне випробування. На території країни було зафіксовано два землетруси – один магнітудою 6,3, а інший – 4,6, потужність вибуху становила 100 кілотонн. Цей вибух був потужнішим за вибухи в Хіросімі і Нагасакі в Японії. Японія висловила рішучий протест у зв'язку із шостим ядерним випробуванням КНДР, дії північнокорейців засудили також Китай, Південна Корея, а також інші країни.

Це вже шосте на рахунку ядерне випробування КНДР. До цього КНДР провела ядерні випробування у 2006, 2009, 2013 роках, а також двічі 2016 року. Шосте ядерне випробування могло відбутися в квітні цього року до дня сонця в КНДР, про що неодноразово повідомляли ЗМІ, однак, тоді Північна Корея провела лише випробування балістичних ракет.

Залиште свій коментар