КНДР формально запропонувала Південній Кореї перемир'я

КНДР пропонує Південній Кореї залагодити конфлікт, який виник між державами, мирним шляхом, сівши за стіл переговорів.

Північна Корея формально запропонувала Південній без попередніх умов почати двосторонні переговори для вирішення політичної кризи між країнами.

КНДР зробила цю заяву в ніч на 8 січня через Комітет з мирного об'єднання Кореї, який запропонував провести зустріч в кінці січня або початку лютого в прикордонному населеному пункті Кесон.

Два дні тому Південна Корея вже відкинула таку пропозицію Півночі провести зустріч на високому рівні, назвавши її "несерйозною" і "пропагандистським запрошенням до діалогу".

Відносини між двома країнами значно ускладнилися після того, як 23 листопада в районі острова Енпхендо в Жовтому морі, де проходить спірна лінія розділу між КНДР і Південною Кореєю, стався найбільший за останні півстоліття збройний інцидент на Корейському півострові, в результаті чого загинули чотири людини, більше 10 осіб отримали поранення.

Офіційний Сеул заявив, що острів був підданий артобстрілу з боку Півночі і жителі півдня відкрили у відповідь вогонь. КНДР наполягає, що стрілянина по острову була відповіддю на ворожі дії з боку Південної Кореї.

Читайте також:

КНДР запропонувала Південній Кореї переговори без жодних умов

Японія укладе союз з Південною Кореєю для боротьби з КНДР

КНДР стягує танки до кордону з Південною Кореєю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: