КНДР готова до нових переговорів щодо ядерної проблеми

Пхеньян прагне знизити напруженість, що виникла навколо цього питання.

Влада КНДР заявила про готовність почати нові переговори щодо ядерної проблематики.

Про це йдеться у офіційній заяві, поширеній міністерством закордонних справ Північної Кореї.

У заяві говориться, що Пхеньян прагне знизити напруженість, що виникла навколо цього питання. У ній також стверджується, що формат переговорів, який існував раніше, застарів і "не може використовуватися у нинішній ситуації". Яким повинен бути новий формат, не уточнюється. Можливо, КНДР буде наполягати на прямих двосторонніх зустрічах зі США.

Існуючий в даний час формат міжнародних переговорів щодо північнокорейської проблеми включає шестисторонні зустрічі за участю двох Корей, США, Японії, Китаю та Росії.

Раніше представник Північної Кореї в ООН заявляв, що цей формат застарів і повернення до нього не буде ні за яких умов, оскільки зазначені країни "обманювали" Північну Корею і звинувачували у невиконанні спільно узгоджених рішень.

Нагадаємо, шестисторонні переговори було перервано КНДР, яка всупереч домовленостям, досягнутим у ході переговорів "шістки" та прийнятим на себе зобов'язанням, 25 травня провела другі ядерні випробування в своїй історії й цілу серію ракетних випробувань.

У відповідь Рада безпеки ООН прийняла резолюцію, що посилює санкції стосовно Північної Кореї. Офіційний Пхеньян ще до голосування в Раді безпеки попередив, що будь-які санкції будуть розцінюватися як оголошення війни.

Читайте також:

КНДР тестує на хворих дітях ядерну зброю

США готові до нормалізації стосунків з КНДР при її відмові від ядерної програми

У КНДР почалися зйомки фільму про Кім Чен Іра

КНДР стягнула до кордону з Китаєм 300 тисяч солдатів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: