КНДР готова відповісти "війною" на нові санкції

Кілька держав, слідом за Південною Кореєю, засудили Північну Корею за потоплення судна.

Північна Корея відкидає причетність до загибелі корабля і 46 моряків в Жовтому морі і попередила, що відповість "повномасштабними військовими діями" на введення нових санкцій.

Кілька держав 20 травня, слідом за Південною Кореєю, засудили Північну Корею - після оприлюднення в Сеулі спеціальної доповіді про результати розслідування обставин загибелі південнокорейського корабля.

Великобританія заявила, що в бої з військового корабля північнокорейською торпедою показує "повну байдужість до людського життя". Австралія назвала інцидент, що відбувся "ворожим і неспровокованим актом". Японія вважає, що напад на південнокорейський корабель сильно утруднить відновлення переговорів з Пхеньяном щодо північнокорейської ядерної програми. Звинувачення на адресу Північної Кореї підтримав і Вашингтон.

Нагадаємо, за словами експертів, які брали участь у розслідуванні загибелі корабля, вони виявили на дні фрагмент торпеди з серійним номером, виконаним шрифтом, який зазвичай використовують збройні сили КНДР. Крім того, хімічний склад вибухівки, сліди якої знайшли на кораблі, аналогічний утримання північнокорейських торпед. Усі докази переконливо говорять на користь того, що торпеда була випущена північнокорейської підводним човном.

Південнокорейський корвет "Чхонан" затонув 26 березня цього року в 16 км від узбережжя Північної Кореї, в 1,8 км від острова Пеннендо - в районі встановленої командуванням сил ООН в 1953 році морського кордону, відомої як "Північна розділова лінія", яку КНДР не визнає.

Читайте також:

Офіційне розслідування: КНДР знищила південнокорейський корвет торпедою

Сеул знайшов доказ провини КНДР у загибелі корвета "Чхонан"

Південнокорейське військове судно "Чхонан" було підбито живою торпедою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: