КНДР ігнорує дзвінки Південної Кореї лініями зв'язку: можлива причина

КНДР ігнорує дзвінки Південної Кореї лініями зв'язку: можлива причина

Фото: Associated Press

Пхеньян не відповідає на дзвінки Сеула другий день поспіль.

Північна Корея не відповідає на телефонні дзвінки Південної Кореї лініями зв'язку і військовими гарячими лініями вже другий день поспіль. Передбачається, що, імовірно, переговори перервали через спільні військові навчання США і Південної Кореї.

Про це повідомляє південнокорейське агентство Yonhap.

Як заявило агентство, дзвінки через міжкорейське відділення зв'язку та військові канали зв'язку вранці в середу, 11 серпня, залишилися без відповіді. Днем раніше, 9 серпня, південнокорейським представникам також не вдалося вийти на зв'язок з колегами із КНДР.  До слова, раніше вони обмінювалися повідомленнями двічі на день.

Днем раніше у КНДР розкритикували Південну Корею і США за проведення спільних військових навчань, які мають відбутися 16-26 серпня. 

"Вони є найяскравішим проявом ворожої політики США щодо КНДР, покликаної придушити нашу державу силою", - заявила сестра північнокорейського лідера Кім Чен Ина.

Сестра лідера КНДР додала, що для встановлення миру на Корейському півострові необхідно, щоб "США вивели свої війська і військову техніку, розгорнуту в Південній Кореї". Своєю чергою, як пише Reuters, речник Держдепу США Нед Прайс запевнив, що навчання мають лише "оборонний характер" і Штати "не мають ворожих намірів щодо Північної Кореї".

До слова, спільні військові навчання Південної Кореї і США щорічно відбуваються в серпні. Пхеньян вже давно виступає проти подібних навчань, засуджуючи їх як мовляв репетицію вторгнення. У вівторок, 9 серпня, обидві країни почали попередню підготовку до навчань.

Як повідомлялося, лідер Корейської Народно-Демократичної Республіки Кім Чен Ин 5 червня вперше за місяць з'явився на публіці. Північнокорейський диктатор головував на засіданні політбюро Трудової партії Кореї. Він обговорив, зокрема, скликання керівної партії і організаційні питання.

Раніше, у Пхеньяні заявили, що стан Кім Чен Ина "розбиває серця народу". На думку аналітиків, таким чином режим намагається довести світові, що і північнокорейці дбають про свого лідера і плачуть через його худорлявості.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація