КНДР може вже завтра запустити чергову міжконтинентальну балістичну ракету - ЗМІ

9 вересня Північна Корея святкуватиме річницю свого утворення.

У Південній Кореї вважають, що КНДР може запустити ще одну міжконтинентальну балістичну ракету вже в цю суботу, 9 вересня.

Про це повідомляє Associated Press.

За словами прес-секретаря Міністерства уніфікації Південної Кореї Юджин Лі, Пхеньян може потенційно провести наступні випробування балістичної ракети 9 вересня, у день свого заснування.

Також ймовірною датою запуску є 10 жовтня, день заснування панівної партії.

Північна Корея раніше відзначала ключові дати проявами військової могутності, але тепер її випробування, швидше за все, обумовлені необхідністю поліпшити ракетні можливості.

Нагадаємо, в неділю, 3 вересня, КНДР провела шосте ядерне випробування. На території країни, за повідомленнями південнокорейських та західних ЗМІ, було зафіксовано землетрус магнітудою від 5,6 до 6,3. Якщо ядерне випробування дійсно було проведене, це означає, що воно було найпотужнішим в історії КНДР. 

Раніше південнокорейська розвідка визнала, що влада КНДР завершили приготування до проведення ядерного випробування в двох підземних тунелях на полігоні Пунгери на північному сході країни.

Згодом КНДР офіційно оголосила про успішне випробування водневої бомби. Відповідну заяву було оголошено в неділю, 3 вересня, в ефірі Центрального телебачення КНДР. 

ВідеоСША пропонує заборонити постачання до КНДР нафти через випробування водневої бомби

Залиште свій коментар