Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
КНДР налаштована на продовження переговорів з США

У Білому домі назвали причиною скасування саміту невиконані обіцянки з боку Пхеньяну.

КНДР, як і раніше налаштована провести переговори в США в будь-який час, незважаючи на скасування американським лідером Дональдом Трампом саміту, запланованого на 12 червня, повідомило агентство "Ренхап" з посиланням на заступника голови північнокорейського МЗС Кім Ке Гвана.

Високопоставлений дипломат зробив заяву Центрального телеграфного агентства Кореї (ЦТАК) через кілька годин після того, як президент США направив лідерові КНДР Кім Чен Ину послання, в якому заявив, що саміт, призначений на 12 червня в Сінгапурі, не відбудеться.

Фотогалерея КНДР і Південна Корея почали демонтаж пропагандистських гучномовців на кордоні (7 фото)

ВідеоКНДР несподівано скасувала переговори з Південною Кореєю

Пхеньян відмовився від запланованих на сьогодні перемовин через невдоволення спільними навчаннями США та Південної Кореї, які назвав провокацією. Мало того, за повідомленням корейських ЗМІ, Кім Чен Ин пригрозив навіть скасувати історичні переговори з Дональдом Трампом.

КНДР несподівано скасувала переговори з Південною Кореєю

"Ми висловлюємо готовність сісти обличчям до обличчя з США і вирішувати питання в будь-який час і в будь-якому форматі", - заявив заступник глави МЗС КНДР. Він зазначив, що одностороннє рішення США скасувати майбутні переговори демонструє зберігається серйозну ворожість між двома країнами. За словами Кім Ке Гвана, це лише підкреслює необхідність проведення саміту між лідерами КНДР і США. "Наша прихильність до того, щоб робити все можливе для досягнення миру і стабільності у всьому світі і на Корейському півострові залишається незмінною, і ми відкриті для того, щоб надати час і можливість США", - сказав північнокорейський дипломат.

У Білому домі назвали причиною скасування невиконані обіцянки з боку Пхеньяну.

Нагадаємо, що підготовкою історичної зустрічі Дональда Трампа і Кім Чен Ина займався держсекретар США Майк Помпео. Він вже провів зустріч з північнокорейським лідером. Метою Трампа є досягнення ядерної угоди, за якою КНДР повинна відмовитися від ядерної зброї на постійній основі та у спосіб, яким це можна буде перевірити. Очікувалося, що на зустрічі Трампа та Кім Чен Ина оголошено про припинення ядерної програми КНДР.

Однак Північна Корея пригрозила зірвати запланований на 12 червня в Сінгапурі саміт президента США і лідера КНДР. Раніше КНДР скасувала переговори високого рівня з Південною Кореєю, які були призначені на 16 травня, з-за військових навчань, які влаштовують США і Південна Корея.

Залиште свій коментар

Вибір редакції