Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
КНДР не збирається видавати всю свою ядерну зброю та секретні виробничі потужності - розвідка США

Північна Корея визнала один завод зі збагачення урану. У США знають про принаймні ще один удвічі потужніший завод, проте думають, що таких прихованих об'єктів більше.

Розвідувальні служби США підозрюють, що КНДР спробує приховати інформацію про кількість боєголовок, а також військові об'єкти з їх розробки.

Про це з посиланням на джерела пише The Washington Post.

"Зібрані після саміту 12 червня дані вказують на підготовку до обману США про кількість ядерних боєголовок в арсеналі Північної Кореї, а також про існування нерозкритих об'єктів, що використовуються для виробництва ядерних бомб", - повідомили представники спецслужб США.

Так, деякі співробітники розвідки США вважали, що кількість боєголовок у КНДР становить близько 65, але північнокорейські чиновники заявляють про меншу кількість.

Північна Корея визнала один завод зі збагачення урану. Він розташований в Йонбені за 60 миль на північ від Пхеньяна. За оцінками, тут вироблено ядерного матеріалу щонайменше для 20 боєголовок.

США, КНДР, інфографіка, AMP

Тим часом, північнокорейці також експлуатували секретний підземний об'єкт зі збагачення урану, відомий як Кангсон, про який The Washington Post повідомила у травні. На думку більшості чиновників, цей об'єкт удвічі потужніший, ніж в Йонбені. Про нього розвідці США відомо з 2010 року.

Співробітники розвідки США вважають, що існує ще не один прихований об'єкт.

Як повідомлялося раніше, КНДР покращує свій єдиний ядерний науково-дослідний центр в Йонбені, незважаючи на досягнення домовленостей про денуклеаризацію за підсумками зустрічі північнокорейського лідера Кім Чен Ина з президентом США Дональдом Трампом.

Нагадаємо, лідер КНДР Кім Чен Ин зобов'язався до "повної денуклеаризації Корейського півострова" у спільному документі, підписаному з президентом США Дональдом Трампом у Сингапурі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції