КНДР обстріляла південнокорейський острів новітніми бомбами

Експерти встановили, що під час обстрілу південнокорейського острова Енпхендо, КНДР вперше застосувала вакуумні бомби, розробка яких зараз ведеться.

Конфлікт між Південною та Північною Кореями_10
AFP
КНДР обстріляла південнокорейський острів новітнімі бомбами
Під час обстрілу південнокорейського острова Енпхендо військові КНДР використовували вакуумні (паливні) бомби. Про це повідомив представник парламентського комітету з оборони Південної Кореї Сон Юн Сона.

"Схоже на те, що КНДР вперше застосувала вакуумні бомби, розробка яких зараз ведеться. Звичайні снаряди вибухають лише раз, однак, судячи по знімках, зроблених на місці обстрілу, випущені снаряди вибухали двічі. Це вказує на використання вакуумних бомб", - сказав він.

За його словами, при застосуванні вакуумних бомб вибухова хвиля довше, ніж при використанні звичайних снарядів. При розриві вакуумних бомб на відкритому повітрі будівлі отримують великі руйнування, і гине більше людей, ніж при розриві звичайних бомб.

"Вивчивши зібрані снаряди, що впали на острів, ми прийшли до висновку, що це спеціальна зброя, що може пробивати бетон і приводити до потужних розривів. Такий вибух призводить до загибелі людей і знищення бетонних споруд. Ця зброя розраховане на сильний тиск і високі температури" , - заявив високопоставлений південнокорейський військовий.

Крім того, військові Південної Кореї прийшли до висновку, що обстріл острова був ретельно спланований. Тим не менше, якщо б озброєння КНДР не було застарілим і несправним, то руйнування були б більш значними.

Південнокорейські військові наразі вивчають близько 20 північнокорейських снарядів, що розірвалися. 80 з 170 снарядів впали на острів, 90 - у морі. За словами військових, північні корейці використовували тактику одночасного зосередженого вогню, при якій всі снаряди одночасно вражають ціль і завдають максимальні руйнування.

Нагадаємо, 23 листопада в районі острова Енпхендо в Жовтому морі, де проходить спірна лінія розділу між КНДР і Південною Кореєю, стався найбільший за останні півстоліття збройний інцидент на Корейському півострові, в результаті якого загинули чотири людини, більше 10 отримали поранення.

Читайте також:

КНДР: Південна Корея та США підштовхують півострів до війни

КНДР пригрозила Південній Кореї новим ударом

США допоможуть Південній Кореї воювати з КНДР

Артилерія КНДР обстріляла південнокорейський острів

ВідеоКНДР обстріляла південнокорейський острів новітніми бомбами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: