КНДР платить за російську нафту рабами

Корейці в дешевих кедах валять російський ліс, живуть в бараках, гроші в них забирають. Єдине, чим підробляють, - ремонтом дач.

КНДР розплачується з Росією за постачання нафти робочою силою. Пхеньян уклав відповідну секретну угоду з Москвою, оскільки йому нічим більше платити за чорне золото.

Північнокорейці працюють на Далекому Сході: двічі в тиждень вони групами пересікають кордон і вирушають працювати на будівництвах, валити ліс в районі Хабаровська, збирати урожай на фермах. Вони володіють необхідними дозволами на роботу, але живуть в жахливих умовах, що порушують всі міжнародні конвенції.

Правозахисники називають північнокорейців, що приїжджають, рабами Кім Чен Іра. Вихідці з Відокремленого королівства одягнені в однакових сині кеди поганої якості і піджаки з грубої тканини, в яких на лацкані пришпилений значок з портретом покійного лідера КНДР Кім Ір Сіно.

Офіційно кордон між РФ і КНДР закритий. З 2008 року російська сторона відкрила залізничну гілку до кінцевої станції Транссибірської магістралі. Розклад руху поїздів по цій гілці відсутній.

Саме на кінцевій станції Транссибірської магістралі було відмічено близько 60 вихідців з Північної Кореї.

За деякими даними, майже всі гроші, які заробляють корейці, забирають бригадири і держава. Але у вільний час робочим дозволяють підробляти: вони ремонтують дахи на дачах, квартири.

"У них залізна, майже військова дисципліна. Вони прекрасні працівники, охайніші і організовані, ніж китайці", - вважає місцева мешканка. Володимир Ушаков, комісар з прав людини в Примор'ї, говорить, що ті, хто приїхали, за мірками КНДР, досить добре заробляють.

Населення практично повністю ізольоване від світу Північної Кореї живе дуже бідно. За різними оцінними даними, річний дохід на душу населення складає від 400 до 1700 доларів США. Точної інформації через закритість економіки немає.

Нагадаємо, що нещодавно влада Італії заблокувала продаж до Північної Кореї двох розкішних яхт, які, ймовірно, призначалися для лідера КНДР Кім Чен Іра.

Дві яхти загальною вартістю у 12,5 мільйона євро були замовлені в італійської компанії Azimut-Benetti.

Читайте також:

КНДР тестує на хворих дітях ядерну зброю

КНДР витратила на ядерні випробування 700 млн доларів

Американських журналісток засудили до 12 років каторги в КНДР

Північна Корея відмовилася від продовольчої допомоги США


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: