КНДР почала підготовку до третіх ядерних випробувань

Кілька днів тому стало відомо про завершення будівництва в КНДР випробувального стенду для міжконтинентальних балістичних ракет на військовій базі Тончхан.

 На полігоні відкритих кар'єрів в КНДР почали прокладати спеціальні шахти для підготовки до чергових ядерних випробувань. Про це повідомило південнокорейське агентство "Ренхап" з посиланням на урядові та військові джерела.

"Очевидно, Північна Корея готує треті ядерні випробування", - заявило джерело, знайоме з даними розвідувальних служб Південної Кореї і США.

Кілька днів тому стало відомо про завершення будівництва в КНДР випробувального стенду для міжконтинентальних балістичних ракет на військовій базі Тончхан. Південнокорейське командування не виключає, що Північна Корея збирається одночасно провести ядерні та ракетні випробування.

КНДР вперше випробувала ядерну зброю в жовтні 2006 року. Плутонієвий заряд був підірваний на полігоні відкритих кар'єрів у північно-східній частині Корейського півострова.

У травні 2009 року відбулися повторні випробування плутонієвої бомби на тому ж полігоні. Потім послідувала ціла серія ракетних пусків. КНДР оголосила проведені ядерні та ракетні випробування повністю успішними.

Наразі міжнародні експерти вважають, що Північній Кореї поки не вдалося створити надійні засоби доставки ядерних зарядів. За даними південнокорейської розвідки, запущені в 2009 році ракети не змогли вразити задані цілі.

Читайте також:

Голова південнокорейської розвідки таємно відвідав США

Франція випробовувала ядерну зброю на своїх солдатах

КНДР витратила на ядерні випробування 700 млн доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: